Paremkite

Jūs galite reikšmingai prisidėti paremdami finansiškai

Paremkite

Jūs galite reikšmingai prisidėti paremdami finansiškai


Paremti galite pervesdami į sąskaitą:

VšĮ "Kodas penki"

Įmonės kodas: 305713996

Buveinės adresas: Vilnius, Trinapolio g. 25-6

LT187300010167096200

Bankas: AB Swedbank b/k 73000


Parama bus naudojama:

  • projekto sklaidai;
  • as-galiu.lt nariams pritraukti;
  • susitikimams organizuoti;
  • narių mokymams;
  • darbo vietoms steigti.


Tad kviečiame KARTU dalyvauti šioje misijoje ir iš anksto dėkojame už tikėjimą ir pasitikėjimą prisidedant prie šios iniciatyvos.

Kaip naudojama parama, kaip pavyksta keisti žmonių gyvenimus, skelbsime šioje internetinėje svetainėje.

X
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.