Kas padeda nepalūžti, veda į priekį! Šis suvokimas atėjo ne iš karto - vis labiau įsiklausant į save. Man tai tapo kova ne tik su liga, bet ir už save! Buvo pikta pasiduoti ligai net nepabandžius su ja pakovoti!

Iš tiesų nepalūžti padėjo nedideli laimėjimai, kuriais svarbu pasidalinti! Būtent jie suteikia papildomų jėgų! Tokiu būdu ne tik supratau savo galimybes, bet paaiškėjo, jog galiu jas ir didinti! Tai net pradeda vežti - smalsu darosi, kiek aš galiu! Kartu su fiziniu proveržiu aplanko ir vidinis pasitenkinimas bei suvokimas, kad ne liga diktuoja sąlygas! Žinoma, tai užtrunka, tačiau dabar ne tai svarbu – svarbiausia, savijauta pradėjo gėrėti!

Mano „kelionė“:

ilgą laiką negalėdamas paeiti tiesiog stovėdavau. Po kurio laiko pabandžiau eiti. Padaręs vieną žingsnį, antrą darydamas krisdavau, bet protas sakė: po galais, aš juk judu! Ir tai kartojau, kol ir trečią žingsnį sugebėjau... Taigi - vėl  stoviu, vėl darau žingsnį ir vėl džiaugiuosi... Taip po truputį susigrąžinau judėjimą!

Sveikas pyktis padėjo nesustoti! Grąžino mane į gyvenimą! Grįžo ir pasitikėjimas, ir vidinė ramybė!

Pastebėsiu: jeigu aš pats būčiau nieko nedaręs, o laukęs kažin kokio stebuklo, tai būtų nepakitęs nei kūnas, nei siela! Malda nuramina, surikiuoja mintis! Pasitikėjimas jos galia sudėlioja, kaip turi būti! Ir savo sieloje, ir galvoje būtina padaryti tvarką!

Apibendrinsiu:

nepalūžti  kovoje su savo gyvenimu padeda LAUŽYMAS visų „negalima“, „nepatartina“!

TIK MES PATYS ŽINOME SAVO RIBAS IR TIK MES GALIME JAS (NU)BRĖŽTI!

Kiekviena kova su savo „nenoriu”, „negaliu”, „nepajėgiu“, „tingiu” stiprina pasitikėjimą savo jėgomis, motyvuoja gyventi įsiveiklinant! Vaistai - ne panacėja, juos turi papildyti pozityvus požiūris, valia ir kantrybė!  Didžiulė dalis pergalės priklauso nuo to, ar pats save motyvuoji susidūręs su liga!